Šio straipsnio herojė – investavimo konsultantė ir finansinio raštingumo lektorė Laura Šeškienė. Išklausius tiek asmeninę, tiek profesinę Lauros istorijas, galėtų kilti vienas vienintelis klausimas – kaipgi žmogus tiek atlaiko? Atsidūrusi tokioje situacijoje, kai į rankas reikėjo perimti atsakomybę ne tik už savo, bet ir už dviejų dukrų gyvenimą, pašnekovė žengė tuo metu drąsų žingsnį – užuot ieškojusi kito samdomo darbo, pradėjo dirbti „ant savęs“. Šiandien skaičiuodama jau penktus savo, kaip konsultantės, metus, Laura praveria savo kabineto duris ir papasakoja, su kokiais finansiniais sunkumais lietuviai susiduria dažniausiai ir kodėl investuoti reikėtų pradėti jau dabar.
Lūžo ir asmeninis, ir profesinis gyvenimas
Po ekonomikos studijų Lietuvoje L. Šeškienė išvyko studijuoti į Didžiąją Britaniją. Ten praleidusi aštuonerius metus ir sulaukusi 30-mečio, pašnekovė sako supratusi, kad svečioje šalyje šaknų taip ir neįleido, ji svajojo grįžti į Lietuvą ir sukurti čia šeimą.
Tačiau tuo metu Laura nė neįtarė, kokie išbandymai jos laukia gimtojoje šalyje.
Pirmiausia – apie profesinį kelią. Grįžusi į Lietuvą, L. Šeškienė tęsė darbus rinkos tyrimų srityje. Laikui bėgant, pašnekovė sako susimąstydavusi, kad jos darbinis laukas pakankamai siauras – Laurai norėjosi daugiau galimybių, tačiau Lietuvos įmones, į kurias su tokiu profiliu būtų galėjusi kandidatuoti, galėjo suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų.
Apgalvoti savo profesinį kelią skatino ir noras užsiimti prasminga veikla, turėti lankstų darbo grafiką ir uždirbti adekvatų atlyginimą.
Visas straipsnis: https://www.delfi.lt/verslasplius/verslus/gyvenimo-luziai-laurai-atverte-nauja-gyvenimo-lapa-norejau-uzdirbti-tiek-kad-man-neskaudetu-jei-nebutu-mokami-alimentai.d?id=90968075